Hizmetler

Müşterilerimiz, çok yüksek maliyetlere satın aldığı iş makinalarından daha fazla iş, daha fazla verimlilik ve daha uzun ömür beklemektedir. Ancak bir süre sonra sorun çıkartan iş makineleri müşterilerimizin işlerini aksatmaktadır. Bu noktada yardımınıza Mas Teknik koşuyor. Sorunlarınızın hızlı çözülmesi, bakım ve onarım maliyetlerinin düşürülmesi için size en iyi çözümleri sunuyoruz.. 

  • Servis SKILL - 85%
  • Yedek Parça SKILL - 85%
  • Mas Bakım Anlaşmaları SKILL - 85%
  • Komponent Revizyonları SKILL - 85%
  • Elektronik Servis SKILL - 85%

Servis

Mas Teknik'te servis departmanı, işinde organize çalışarak sizlere vakitten kazanç sağlar.

Müşterilere sunulan tüm servis hizmetlerinde ekibimiz elinden gelenin en iyisini yapmak için uğraşmaktadır.

Modern eğitim cihazlarıyla donatılmış sınıflarda, işimizin gerektirdiği eğitimlere katılarak , gelişmeleri sürekli takip eden tecrübeli ekibimiz, iş makineleriniz ile ilgili tüm sorunların üstesinden gelmektedir.

Servis elemanları , makinada çıkan problemleri kolaylıkla tespit ederek makinanın işten kalma süresini minimum seviyede tutarlar. Teknisyenlerin zorlandıkları problemlerde devreye giren eğitimli ve tecrübeli servis mühendisleri, makinanın arıza nedenini kolaylıkla tespit edebilmektedirler.

Yedek Parça

Temsilcisi olduğumuz tüm ürünlerde tecrübeli ekibimizle ihtiyacınız oolan yedek parçaları istediğiniz zamanda size ulaştırıyoruz. İşinize en uygun ve ekonomik çözümleri alanında uzman ekip üyelerimizle size sunuyoruz.

Mas Bakım Anlaşmaları

Makineleriniz bize emanet!

Mas Teknik'in uzmanlarının güvencesindesiniz.
Mas Teknik servis ekipleri CAT, Volvo, Liebherr ürünleri konusunda çok iyi eğitilmişlerdir. Orjinal ürün parçalarını kullanmak makinanınızın ikinci el değerini yükseltir, ömrünü uzatır ve arızaları azaltır. Kısaca işinizin sürekliliğini sağlayarak tasarruf yapmanızı sağlar.

Mas Teknik hem Koruyucu Bakım Anlaşmaları hem de Tam Randıman Anlaşmalarında size beklentilerinize uygun esnek paketler sunmaktadır.

Müşteri Destek Anlaşmaları programının verimliliğinize katkısını keşfetmek için sadece Mas Teknik ile temasa geçmeniz yeterli olacaktır. Size en uygun seçenek sunulacaktır.


Komponent Revizyonları

Elektronik Servis

Mas Teknik size elektronik kartlarda da çözüm ortağı oluyor!

Arızalı iş makinası elektronik kartının sorunu tespit edilerek 24 saat içinde müşteriye teklif sunulur. Teklifte geçen rakam müşterimiz tarafından onaylanmadığı sürece onarım gerçekleşmez. Müşterimiz onayladığı andan itibaren elektronik kartın onarım süreci başlar. 

Antistatik ortamlı laboratuarında, SMD, DIP,BGA pin yapısına sahip tek ve çok katmanlı kartların arızaları, devre şemaları kullanılmadan, enerji verilmeden yüksek teknolojiye sahip test ve ölçü sistemleriyle bilgisayar destekli donanımlar kullanılarak tespit edilmekte, Rework istasyonları ile sökümleri yapılarak onarımlar ve test işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Elektrik elektronik sistemlerde kararlı çalışma çok önemlidir. Sistem, kararlı çalışma koşullarının dışına çıkıp kararlı çalışma koşullarına geri dönemezse arızalı kabul edilir.

Elektronik kartlardaki Arıza bulma, bozuk bir cihazın veya sistemin gösterdiği belirtileri sistemli olarak analiz etmektir. Bu belirtiler genellikle normal parametrelerden sapma olarak görülür. Normal olmayan çalışmayı tanımak için normal çalışma koşulları bilinmelidir.